Liano – нове цифрове фортепіано від KORG

KORG з гордістю представляє абсолютно нове компактне та легке цифрове фортепіано із чудовим звучанням італійського концертного рояля – Liano!

 

 

ПОЧНІТЬ НОВЕ МУЗИЧНЕ ЖИТТЯ З KORG LIANO! 

ТОНКИЙ ТА СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН – ВСЬОГО 7 СМ!

Liano має довжину 130 см та товщину всього 7 см, включаючи динаміки та повнорозмірну 88-клавішну клавіатуру. Ви отримаєте естетичне задоволення від тонкого та легкого дизайну, який зберігає важливу функціональність та продуктивність цифрового фортепіано.


 

ВІСІМ АВТЕНТИЧНИХ ЗВУКІВ У ВАС ПІД РУКОЮ!

Liano неймовірно просте у використанні! Поверніть диск на передній панелі, щоб швидко обрати один з восьми звуків, серед яких є фортепіано, електропіано, орган, струнні та інші інструменти – це так просто! Головною родзинкою є знаменитий італійський рояль із чудовим тембром, який звучить на концертах по всьому світу. Liano також має два ефекти: реверберацію та хорус, які додадуть насиченості звуку. 

ЛЕГКИЙ КОРПУС, ЯКИЙ ВАЖИТЬ ЛИШЕ 6 КГ!

Навіть із 88 клавішами та динаміками, це цифрове піаніно важить всього 6 кг, і саме тому Liano легко переносити та зберігати. Легка вага та додатковий акумулятор означають, що Liano можна використовувати в різних умовах – в приміщенні та на вулиці!


 

ШІСТЬ БАТАРЕЙОК ТИПУ АА ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРИБЛИЗНО ВІСІМ ГОДИН БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ

Liano може працювати від 6 батарейок типу АА, що дає вам близько вісім годин роботи. Використовуйте Liano вдома, у школі чи на вулиці, на вечірках, на сцені чи на вуличних виступах – батареї вистачить надовго, і ви отримаєте море задоволення!

Примітка: Термін служби батарей залежить від типу та умов використання. 

ПОЛЕГШЕНА КЛАВІАТУРА, НА ЯКІЙ ЗРУЧНО ГРАТИ

У Liano використовується спеціально розроблена KORG полегшена та чутлива до сили натискання клавіатура LS, яка рекомендується для початківців.


USB ПОРТ

Ви можете просто грати на Liano або підключити до комп'ютера та використовувати фортепіано як міді-клавіатуру для запису музики та роботи в програмному забезпеченні DAW.

Примітка: Для підключення до ПК потрібен USB-кабель (продається окремо), а для підключення до iPhone або iPad – USB-кабель + адаптер Lightning-USB для камери (обидва продаються окремо).

КОРИСНИЙ СОФТ У КОМПЛЕКТІ

У комплекті з Liano йде програмне забезпечення, яке допоможе покращити процес створення музики. Ці доповнення включають "Skoove" з кількома рівнями уроків гри на фортепіано; "KORG Module" та "KORG Gadget 2 Le" для створення музики в DAW; і купон на знижку 50% TuneCore, застосунок, який допоможе вам продавати свою музику по всьому світу.

ПЕДАЛЬ ТА ПІДСТАВКА ДЛЯ НОТ В КОМПЛЕКТІ

Разом з Liano йде в комплекті педаль сустейну та підставка для нот, з якими ви можете одразу почати грати.

Завдяки тонкому та легкому корпусу, а також чудовому звуку італійського роялю, Liano дозволить вам насолодитися грою у будь-який час та в будь-якому місці!