ПРОФІЛЬ БРЕНДУ

Глобальний бренд музичної технології, заснований у 2012 році

З 2012 року Donner присвятила себе створенню нових музичних та мистецьких вражень. Як керівник інноваційних інструментів та електроніки, ми були одними з перших, хто представив міні-гітарні педалі.

Компанія присвячена дослідженням, виробництву та продажу музичних інструментів усіх видів. Покладаючись на міцну та ефективну дослідницько-розробницьку команду, Donner поступово здобула репутацію бренду, що пропонує високоякісні та доступні музичні інструменти та аксесуари.

ІСТОРІЯ ЗАСНОВНИКА

Хевін Хе - Засновник Donner

Сила музики проявляється як агент зв'язку. Кожен із нас у певному сенсі універсально пов'язаний у світі музики, де ми знову переживаємо найглибші сплески емоцій.

Світ стає нудним та похмурим без музики. Моя перша гітара в старших класах завжди допомагала мені знаходити свій голос, коли слова покидали мене. Щоразу, коли я граю нову пісню з моєю гітарою-приятелем на танцмайданчику, я починаю любити себе більше. Музичне виконання - це веселощі. І воно стає ще більш захоплюючим, коли я дізнаюся, як розширити свій смак до музики, мандруючи через безмежний та надихаючий світ музики. У звуках я міг відчувати відлуння етики, пристрасть продюсера, незалежно від віку та раси, через час і простір. У музиці ми живемо як єдине ціле.

Музика не належить професіоналам та геніям. Вона дарує мені стільки, що я вирішив розпочати свій бізнес у галузі музичних інструментів з місією зробити музику більш доступною та грабельною для всіх.

Бізнес стартував з випуску наших ліній педалей ефектів, які роблять музику більш насиченою, як музика для нас.

Я сподіваюся, що кожен, хто любить музику, зможе краще синхронізувати своє музичне “я” із Donner.

Хевін Хе, Засновник Donner